Τρίτη, 28 Νοεμβρίου 2023 08:51

6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ                                    Πρέβεζα: 28/11/2023
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ,ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                 Αρ.Πρωτ.:12878

Διεύθυνση: Διοικητικού - Οικονομικού
Πληροφορίες: Ο.Μπατσούλη.
Τηλ.: 2682 3 61310
FAX: 2682 0 24837
E-mail:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ταχ. Διεύθ.: Σελεύκειας 2, ΤΚ 48 100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας Υλικών Καθαριότητας με κωδικό CPV:39224300-1προϋπολογισμού συμπεριλαμβανόμενου ΦΠΑ 1.525,20 € για την κάλυψη των αναγκών του Γ.Ν.Πρέβεζας.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά , έως την ΔΕΥΤΕΡΑ 4/12/2023και έως τις 11:30 πμ, σε κλειστό φάκελο, προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του Νοσοκομείου μας, συνολικού προϋπολογισμού 1.525,20 € συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1899.
Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.
Οι τιμές για το προσφερόμενο είδος θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός. Να αναφερθεί εάν είναι άμεσα διαθέσιμα.

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Υπεύθυνη δήλωση για την απόδειξη μη συνδρομής των λόγων αποκλεισμού της παραγράφου 1 του άρθρου 73 του Ν. 4412/2016 εκ μέρους του οικονομικού φορέα σε περίπτωση φυσικού προσώπου, ή σε περίπτωση νομικού προσώπου την υποβολή αυτής εκ μέρους του νόμιμου εκπροσώπου.

Τεχνικές προδιαγραφές
1)Καρότσι πολλαπλών χρήσεων για συλλογή απορριμμάτων ,σκούπισμα και καθαρισμό δαπέδων και επιφανειών με τη μέθοδο προεμποτισμού
Απαραίτητο να περιλαμβάνει μεγάλη πλαστική βάση με ρόδες Φ125*22mm, δυο κάθετα χωρίσματα , 3 τοίχους εξωτερικούς ,πόρτα ασφαλείας για τη σακούλα σκουπιδιών ,δυο στηρίγματα κονταριών , 1 γάντζο ,λεκάνη κορυφής κεντρική ,προφίλ πλαϊνό για την κεντρική λεκάνη κορυφής , κάδο 4L- μπλε ,κόκκινο ,κίτρινο ,πράσινο ,ΣΕΤ πικτογραφημμάτων εργασίας ,στήριγμα σακούλας σκουπιδιών 150L με λαβή χειριστή , καπάκι σακούλας σκουπιδιών 150Lπλαστικό διαχωριστήρα σακούλας σκουπιδιών , συρτάρι κεντρικό με κούμπωμα ,δυο κάδους TOP-DAWN 20λίτρων ,μπλε και κόκκινο ,σετ κουμπωμάτων
Ποσότητα :τεμάχια 2