Παρασκευή, 23 Οκτωβρίου 2020 11:52

6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ                                                                         Πρέβεζα: 23/10/2020
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ,ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                                        Αρ.Πρωτ.:10326

Διεύθυνση:      Διοικητικού - Οικονομικού
Τμήμα:            Οικονομικό
Πληροφορίες: Ντοκομέ Α.
Τηλ.:               2682 3 61323
FAX:               2682 0 24837
E-mail:            Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ταχ. Διεύθ.:    Σελεύκειας 2, ΤΚ 48 100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: 2η Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΑΝΤΙΠΑΡΑΣΙΤΙΚΩΝ SPRAY ΕΠΙΦΑΝΕΙΩΝ με βιοκτόνο αποθωτική δράση  και κωδικό CPV:33691000-0.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά ,έως την Δευτέρα  2/11/2020 και έως τις 12 μμ με κλειστό φάκελο λόγω του ότι ζητάμε να συμπεριληφθεί δείγμα, για το κάτωθι είδος προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες των Εξωτερικών Ιατρείων του  Νοσοκομείου μας, συνολικού προϋπολογισμού 220,82 € συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1351.

Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

• Υπεύθυνη δήλωση για την απόδειξη μη συνδρομής των λόγων αποκλεισμού της παραγράφου 1 του άρθρου 73 του Ν. 4412/2016 εκ μέρους του οικονομικού φορέα σε περίπτωση φυσικού προσώπου, ή σε περίπτωση νομικού προσώπου την υποβολή αυτής εκ μέρους του νόμιμου εκπροσώπου.

Οι τιμές για το προσφερόμενο είδος θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ

ΠΟΣΟΤ

ΤΙΜΗ

ΑΞΙΑ

ΦΠΑ

ΣΥΝΟΛΟ

Αντιπαρασιτικό spray επιφανειών 500 ml

12 τεμ

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

1. Να καλύπτει ευρύ φάσμα ακάρεων, κοριών, ψύλλων.

2. Να είναι βιοκτόνο, με πιστοποίηση ΤΠ19.

3. Να είναι αντιαλλεργιογόνο.

4. Να καλύπτει ικανό όγκο επιφανειών.

5. Να έχει ανεκτή οσμή.

6. Να εξασφαλίζει μακράς διάρκειας δράση.

Ο Δ/ΚΟΣ Δ/ΝΤΗΣ