Πέμπτη, 23 Ιουλίου 2020 11:24

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ  6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                         Πρέβεζα:22/07/2020

Αρ.Πρωτ.:7044/23-7-202

Τμήμα:  Οικονομικό

Πληρ.:    Μώκου Λ.

Τηλ.:      2682361310

Φαξ:       2682024837

Διεύθ.:   Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

Mail:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας σφραγίδων για τις ανάγκες του Γ.Ν.Πρέβεζας.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική προσφορά έως ΤΕΤΑΡΤΗ 29/07/2020 με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο, έως τις 12.00 πμ, για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη  αναγκών των συνταγογραφήσεων των Ιατρών και των αναγκών σε σφραγίδες του Νοσοκομείου, για χρονικό διάστημα 12 μηνών,  συνολικού προϋπολογισμού 500,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1293 .

Οι σφραγίδες πρέπει να παραδίδονται στο νοσοκομείο εντός τριών ημερών από την ημέρα της παραγγελίας& τα έξοδα αποστολής θα βαρύνουν τον προμηθευτή. Οι παραγγελίες θα γίνονται τμηματικά ανάλογα με τις εκάστοτε ανάγκες των τμημάτων του Νοσοκομείου.

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ