Παρασκευή, 05 Ιουνίου 2020 11:28

Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ.

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ  6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                         Πρέβεζα: 5/6/2020

Αρ.Πρωτ.:5367

Τμήμα:   Οικονομικό

Πληρ.:    Μώκου Λ.

Τηλ.:      2682361310

Φαξ:       2682024837

Διεύθ.:   Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

E-MAIL:    Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΠΕΜΠΤΗ   11/6/2020 έως τις 10 πμ, με  κλειστό φάκελο λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού  600,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1311.

Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

• Υπεύθυνη δήλωση για την απόδειξη μη συνδρομής των λόγων αποκλεισμού της παραγράφου 1 του άρθρου 73του ν. 4412/2016 εκ μέρους του οικονομικού φορέα σε περίπτωση φυσικού προσώπου, ή σε περίπτωση νομικού προσώπου την υποβολή αυτής εκ μέρους του νόμιμου εκπροσώπου.

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

ΑΞΙΑ

ΣΥΝΟΛ ΑΞΙΑ

ΦΠΑ

ΣΥΝΟΛΟ

ΣΕΤ ΘΩΡΑΚΟΚΕΝΤΗΣΗΣ
Σάκος συλλογής υγρού βαθμονομημένος,
με βαλβίδα ασφαλείας αυτόματη  μιας κατεύθυνσης ,
με βαλβίδα αντεπιστροφής και βρυσάκι  για την
ασφαλή αφαίρεση του υγρού, σύριγγα 60ml και βελόνα
με ειδικό μηχανισμό ασφαλείας  που προστατεύει απο
την πιθανότητα πνευμοθώρακα τύπου veress15G- 16G
με μήκος 120mm-150mm

soluset  -Ογκομετρική συσκευή 100ml αποστειρωμένη
για ελεγχόμενη έγχυση φαρμάκών με μικροσταγόνες.
Να διαθέτει σημείο εμπλουτισμού φαρμάκων προς τον
περιέκτη με βαλβίδα μονής κατεύθυνσης.
Υποδοχή LUER LOCK ,  σε ατομική συσκευασία

• Απαραίτητη η κατάθεση δειγμάτων (επί ποινή απόρριψης)

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ