Πέμπτη, 13 Δεκεμβρίου 2018 14:09

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                 Πρέβεζα :13/12/2018
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                          Αρ. Πρωτ.11851

Tμήμα……..: Οικονομικό
Πληροφορίες: Ιωάννου.Π
Tαχ. Δ/νση ..: Σελευκείας 2 48100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για την εκτέλεση εργασιών μόνωσης στο Γ.Ν. Πρέβεζας με κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή.
ΣΧΕΤ.: Το υπ’αριθ. Πρωτ.11808/13-12-2018 αίτημα για εκτέλεση εργασιών μόνωσης στο Γ.Ν. Πρέβεζας
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά σε κλειστό φάκελο έως 18/12/2018 ημέρα Τρίτη 12.00π.μ για την εκτέλεση εργασιών μόνωσης στο Γ.Ν. Πρέβεζας συνολικού προϋπολογισμού 1.100,00€ με το ΦΠΑ (ΚΑΕ0863).
Κριτήριο κατακύρωσης η χαμηλότερη τιμή.
Για την πραγματοποίηση των εργασιών όπως περιγράφονται στην ακόλουθη τεχνική περιγραφή μπορούν να συμμετέχουν μόνο πιστοποιημένες από επίσημο φορέα εταιρείες ή νομικά πρόσωπα.

ΤΕ Χ Ν Ι Κ Η Π Ε Ρ Ι Γ Ρ Α Φ Η
Α) Στον περιβάλλοντα χώρο του νοσοκομείου υφίσταται φρεάτιο στο οποίο είναι εγκατεστημένος ο μηχανολογικός εξοπλισμός της εισόδου του δικτύου νερού του νοσοκομείου.
Στο υπάρχον φρεάτιο είναι απαραίτητη η εκτέλεση εργασιών μόνωσης για την αποφυγή συσσώρευσης ξένων σωμάτων και την στεγανοποίησή του όπως και η προμήθεια και τοποθέτηση καλύμματος φρεατίου (γαλβανιζέ).
Β) Εργασίες επιδιόρθωσης ευπαθών σημείων μόνωσης δώματος.

Στην τιμή προσφοράς συμπεριλαμβάνονται: η μεταφορά των πάσης φύσεως υλικών επί τόπου του έργου όπως και όλα τα υλικά, οι εργασίες και οι ασφαλιστικές και λοιπές εισφορές.
Τα υλικά που θα χρησιμοποιηθούν θα είναι αρίστης ποιότητας (να φέρουν σήμανση CE της Ευρωπαϊκής Ένωσης ).
Όλες οι εργασίες θα πραγματοποιηθούν εργάσιμες ημέρες Δευτέρα-Παρασκευή και πάντοτε υπό την επίβλεψη της Τεχνικής Υπηρεσίας του νοσοκομείου και θα πρέπει να ολοκληρωθούν έως 28/12/2018.
Δυνατότητα επίσκεψης στο χώρο του νοσοκομείου για κάθε ενδιαφερόμενο: καθημερινά 7.00-15.00 (Τηλ. Επικ. 2682361316 κ.Δρόσου Ελένη).

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ