Παρασκευή, 02 Σεπτεμβρίου 2016 14:34

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                                               Πρέβεζα :02/09/2016

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                          Αρ. Πρωτ.6586

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝ

ΠΡΟΣ   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ

Tμήμα……..: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

Πληρ………:   ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΟΛΓΑ

Tηλ. ……….: 268236131Ο

Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2

481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια «ΝΑΤΡΑΣΒΕΣΤΟΥ».

ΣΧΕΤ.: Η αριθ. Πρωτ. ΔΣ/740/33-8-2016 απόφαση Διοικητή για την έγκριση προμήθειας ΝΑΤΡΑΣΒΕΣΤΟΥ για την κάλυψη των άμεσων αναγκών λειτουργίας του αναπνευστήρα του χειρουργείου του Γ. Ν. Πρέβεζας, με συλλογή προσφορών και κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά με FAX έως 06/09/2016 ημέρα Τρίτη και ώρα 12:00πμ, λόγω του κατεπείγοντος για την προμήθεια του κάτωθι υλικού για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 558,00 € συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ . Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός.

Α/Α ΕΙΔΟΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΑΞΙΑ ΠΡΟ ΦΠΑ ΦΠΑ ΤΕΛΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΝΑΤΡΑΣΒΕΣΤΟΣ 150 ΤΕΜ.