Πέμπτη, 07 Ιουλίου 2016 12:07

Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση οικονομικών προσφορών για την προμήθεια «ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ»

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΕΩΝ

6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ                                              Πρέβεζα: 6/07/2016

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                         Αρ.Πρωτ.: 5209/7-7-2016

Tμήμα……..:   Οικονομικό

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝ

ΠΡΟΣ   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ

Πληρ………:   Μώκου Λαμπρινή

Fax ………..: 2682024837

Tαχ. Δ/νση..: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση οικονομικών προσφορών για την προμήθεια «ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ » για τις άμεσες ανάγκες του Γ.Ν. ΠΡΕΒΕΖΑΣ.

ΣΧΕΤ:Η με αριθμ. Πρωτ ΔΣ 599/5/07/2016 απόφαση διοικητή για την έγκριση προμήθειας «ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ » για τις άμεσες ανάγκες του Γ.Ν. ΠΡΕΒΕΖΑΣ.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά σε κλειστό φάκελο έως 14/07/2016 ημέρα ΠΕΜΠΤΗ λόγω του κατεπείγοντος για τα «ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ: Ηλεκτροδίων εξωτερικής βηματοδότησης (10 τεμ), Ηλεκτρόδια προσωρινής βηματοδότησης με μπαλόνι 5 FR (6 ΤΕΜ.), Θηκάρια εισαγωγής ηλεκτροδίων με αιμοστατική βαλβίδα και βελόνα 6FR (11τεμ.), Καρφίδια ή μπέκ διαθερμίας κυρτά 450 , βελόνες ενέσεων 25G(10000 τεμ), πιστολάκια συρραφής δέρματος(150τεμ) για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 2.000,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ. Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός. Τα ζητούμενα είδη πρέπει να είναι ετοιμοπαράδοτα.

Παρακαλώ στις προσφορές των εταιρειών να τηρηθεί η κάτωθι φόρμα .

Α/Α ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΙΜΗ ΣΥΝΟΛΟ ΠΡΟ ΦΠΑ ΦΠΑ ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ
1 ΘΗΚΑΡΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΟΥ ΜΕ ΑΙΜΟΣΤΑΤΙΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑ ΚΑΙ ΒΕΛΟΝΑ 6FR 11 TEM
2 ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΑ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗΣ ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ ΜΕ ΜΠΑΛΟΝΙ 5FR

TEM

3 ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗΣ ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ

ΤΕΜ

4 ΚΑΡΦΙΔΙΑ Ή ΜΠΕΚ ΔΙΑΘΕΡΜΙΑΣ ΚΥΡΤΑ 450 .

5 ΒΕΛΟΝΕΣ ΕΝΕΣΕΩΝ 25G 10000TEM
7 ΠΙΣΤΟΛΑΚΙΑ ΣΥΡΡΑΦΗΣ ΔΕΡΜΑΤΟΣ