Παρασκευή, 10 Ιουνίου 2016 04:39

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                                               Πρέβεζα 10/6/2016

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                          Αρ. Πρωτ.4457

Tμήμα……..:   Οικονομικό

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝ

ΠΡΟΣ   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ

Πληρ………:   Μώκου Λ.

Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2

481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια ΣΕΤ ΚΡΙΚΟΘΥΡΕΟΕΙΔΟΤΟΜΗΣ.

ΣΧΕΤ.Η αριθμ. Πρωτ.ΔΣ523/10-6-2016απόφαση Διοικητή για την έγκριση προμήθειας ΣΕΤ ΚΡΙΚΟΘΥΡΕΟΕΙΔΟΤΟΜΗΣ με την διαδικασία συλλογής προσφορών.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά με FAX ( 2682024837) έως 13/6/2016 ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ 11πμ, λόγω του κατεπείγοντος για την προμήθεια του υλικού για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 1356,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ. Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός.

Το σετ να περιλαμβάνει: καθετήρα αεραγωγών εσωτερικής διαμέτρου 6 mm, ο οποίος να επιτρέπει τη χρήση τυπικών τεχνικών αερισμού θετικής πίεσης καθώς και αυτόματη αναπνοή σε ενήλικες ασθενείς, νυστέρι, σύριγγα, βελόνα εισαγωγέα, βελόνα εισαγωγέα καθετήρα, συρμάτινο οδηγό και κυρτό διαστολέα.

Το υλικό λόγω του κατεπείγοντος πρέπει να είναι ετοιμοπαράδοτο.

Α/Α ΕΙΔΟΣ ΜΟΝΑΔΑ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑ
1 ΣΕΤ ΚΡΙΚΟΘΥΡΕΟΕΙΔΟΤΟΜΗΣ ΣΕΤ 6