Παρασκευή, 21 Νοεμβρίου 2014 11:54

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                                   Πρέβεζα 21-11-2014

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                         Αρ. Πρωτ. 9321

Tμήμα……..: Οικονομικό

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝ

ΠΡΟΣ   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ

Πληρ………:   Δρόσου Χριστίνα

Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2

481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση οικονομικών προσφορών για την προμήθεια ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ

ΣΧΕΤ.Η αριθμ. Πρωτ.ΔΣ/1619/18-11-2014 απόφαση Διοικητή για την έγκριση προμήθειας ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ με την διαδικασία συλλογής προσφορών.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική προσφορά έως 26/11/2014 ημέρα Τετάρτη λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 2.000,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ. Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

Να αναφερθεί εάν τα ζητούμενα είδη είναι άμεσα διαθέσιμα.

ΖΗΤΟΥΜΕΝΑ ΕΙΔΗ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ Γ.Ν.ΠΡΕΒΕΖΑΣ

α/α

ΕΙΔΟΣ-ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

TEMAXIA

Ηλεκτρόδια προσωρινής βηματοδότησης με μπαλόνι 5F

Θηκάρια υποκλειδίου με αιμοστατική βαλβίδα και με βελόνα 6F

Τα ανωτέρω είδη θα πρέπει να είναι συμβατά με τον υπάρχοντα σε λειτουργία επιστημονικό εξοπλισμό του Νοσοκομείου και των Κέντρων Υγείας.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ