Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Δευτέρα, 23 Σεπτεμβρίου 2019

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ  6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                         Πρέβεζα: 19/09/2019

Αρ.Πρωτ.:9614/23-9-2019

Τμήμα:   Οικονομικό

Πληρ.:    Μώκου Λ.

Τηλ.:      2682361308

Φαξ:       2682024837

Διεύθ.:   Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

E-MAIL:     Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας Υγειονομικού υλικού.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  27/09/2019 σε  κλειστό φάκελο έως τις 12 πμ, λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 500,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1311.

Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

ΤΙΜΗ ΑΝΑ ΤΕΜ

ΚΑΘΑΡΗ ΑΞΙΑ

ΦΠΑ

ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΑΞΙΑ

Λαβίδια βιοψίας δέρματος Νο 4 mm

200 τεμ

ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Για την ασφαλή, απρόσκοπτη, αποτελεσματική και με το μέγιστο όφελος για τον ασθενή, διενέργεια βιοψιών δέρματος, απαιτούνται επαρκείς ποσότητες λαβίδων βιοψίας, τα οποία να πληρούν τα ακόλουθα χαρακτηριστικά:

Α)Να είναι υψηλής κατασκευαστικής ποιότητας.

Β) Να είναι άμεσα διαθέσιμα και να έχουν μακρά ημερομηνία λήξης

Γ) Να είναι αποστειρωμένα και έτοιμα προς χρήση

Δ) Να είναι υλικά μίας και μόνο χρήσεως

Δ) Να έχει κατάλληλη λαβή για ακριβή έλεγχο κατά την διάρκεια της ιατρικής πράξης.

Ε) Να διατίθεται σε συσκευασίες με  διάμετρο 4 χιλιοστά του χειρουργικού άκρου.

ΣΤ) Να έχει αιχμηρό άκρο από ανοξείδωτο ατσάλι.

• Απαιτείτε να σταλεί δείγμα.

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                             Πρέβεζα: 20/09/2019

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                        Αρ.Πρωτ.:9625/23-09-2019
Πληρ.: Ιωάννου Π.
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
Μail :Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: 2η Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας επίπλων επιμελητών για τις ανάγκες της παθολογικής κλινικής του Γ.Ν.Πρέβεζας.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την Τρίτη 24-09-2019. Σε MAIL ή ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ , έως τις 13,00π.μ, για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 450,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1899.

Α/Α  ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ ΠΟΣ/ΤΕΜ   ΤΙΜΗ ΤΙΜΗ ΠΡΟ ΦΠΑ  ΦΠΑ ΣΥΝΟΛΟ  ΠΑΡΑΤ/ ΤΙΜΩΝ
 1  ΝΤΟΥΛΑΠΙ ΠΟΥ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΓΙΑ ΑΡΧΕΙΑΚΟ ΥΛΙΚΟ  1
 2  ΚΑΝΑΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΩΝ ΙΑΤΡΩΝ  1

ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΕΙΔΩΝ:

ΓΙΑ ΤΟ ΕΙΔΟΣ Α/Α-1
ΕΠΙΠΛΟ – ΝΤΟΥΛΑΠΙ
1. ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ 65Χ60(Β)Χ110-120(Υ)
2. ΧΡΩΜΑ ΓΚΡΙ ΑΝΟΙΧΤΟ
3. ΔΎΟ ΑΝΟΙΓΟΜΕΝΕΣ ΠΌΡΤΕΣ
4. ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΔΩΜΑΤΟΣ
5. ΔΥΟ (2) ΡΑΦΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΜΕΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΘΕΣΕΙΣ (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3)
6. ΠΕΛΜΑΤΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ
7. ΠΑΧΟΣ ΜΕΛΑΜΙΝΗΓΣ 1,8εκ..

ΓΙΑ ΤΟ ΕΙΔΟΣ Α/Α-2
ΚΑΝΑΠΕΣ ΤΡΙΘΕΣΙΟΣ
1. ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΜΗΚΟΣ 195-230ΕΚ
1. ΒΑΘΟΣ ΚΑΘΙΣΜΑΤΟΣ (ΩΦΕΛΙΜΟ) 55ΕΚ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ
2. ΑΡΙΣΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΑΦΡΩΔΕΣ ΥΛΙΚΟ, ΜΕΓΑΛΗΣ ΑΝΤΟΧΗΣ
3. ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΔΕΡΜΑΤΙΝΗΣ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΡΑΦΕΣ (ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΕΝΩΣΕΙΣ)
4. ΤΑ ΜΠΡΑΤΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΕΡΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ 15ΕΚ.(±2) ΔΙΑΦΟΡΑΣ ΥΨΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΟΥ
ΚΑΘΙΣΜΑΤΟΣ
5. ΧΡΩΜΑ ΜΑΥΡΟ / ΓΚΡΙ ΣΚΟΥΡΟ
6. ΠΟΔΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ (ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΩΣΤΕ ΝΑΜΗΝ ΟΞΕΙΔΩΝΟΝΤΑΙ) ΑΡΙΣΤΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥ ΥΨΟΥΣ
ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟΣ Ο ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ .

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                           Πρέβεζα:20/09/2019

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                     Αρ.Πρωτ.:9590/23-09-2019
Πληρ.: Ιωάννου Π.
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
Mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας αντιδραστηρίων χειρουργείου.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΠΕΜΠΤΗ 26-09-2019 με mail, έως τις 12,00 πμ, για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του χειρουργείου του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 300,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1359 .
Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

Α/Α  ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ  ΠΟΣΟΤ  ΤΙΜΗ  ΤΙΜΗ ΠΡΟ ΦΠΑ  ΦΠΑ   ΣΥΝΟΛΟ
 1  Formaldehyde buffered formalin 10%