Τρίτη, 04 Απριλίου 2023 09:46

6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ                                       Πρέβεζα: 04-04-2023
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ,ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                      Αρ.Πρωτ.: 3851

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                 ΑΔΑΜ :23PROC012430625
Διεύθυνση: Διοικητικού - Οικονομικού
Πληροφορίες: Γούση Γ.
Τηλ.: 2682 3 61310
FAX: 2682 0 24837
E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ταχ. Διεύθ.: Σελεύκειας 2, ΤΚ 48 100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΡΑΜΜΑΤΩΝ, ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ, ΜΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ, ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΓΑΝΤΙΩΝ ΚΑΙ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ για την κάλυψη αναγκών του Γ.Ν.Πρέβεζας
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά , έως την Μ. Δευτέρα 10-04-2023 και έως τις 11 πμ, σε κλειστό φάκελο λόγω του κατεπείγοντος, για τα κάτωθι είδη προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του Νοσοκομείου μας, προϋπολογισμού 6.300€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1311.
Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών) (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός.
Υπεύθυνη δήλωση για την απόδειξη μη συνδρομής των λόγων αποκλεισμού όπως παραγράφου 1 του άρθρου 73 του Ν. 4412/2016 εκ μέρους του οικονομικού φορέα σε περίπτωση φυσικού προσώπου, ή σε περίπτωση νομικού προσώπου την υποβολή όπως εκ μέρους του νόμιμου εκπροσώπου.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΤΗΡΗΘΕΙ Η ΦΟΡΜΑ ΤΟΥ ΚΑΤΩΘΙ ΠΙΝΑΚΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΟΠΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΡΙΘΜΗΣΗ ΤΩΝ ΕΙΔΩΝ.