Παρασκευή, 13 Ιανουαρίου 2023 12:37

6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ                                            Πρέβεζα: 13/01/2023
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ,ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                          Αρ.Πρωτ.:692

Διεύθυνση: Διοικητικού - Οικονομικού
Πληροφορίες: Παντούλα Χ.
Τηλ.: 2682 3 61311
FAX: 2682 0 24837
E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ταχ. Διεύθ.: Σελεύκειας 2, ΤΚ 48 100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας για «Είδη για την Οικιακή Καθαριότητα» με κωδικό CPV:39224300-1.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά , έως την Πέμπτη 19/01/2023 και έως τις 11 πμ, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο λόγω του κατεπείγοντος, για τα κάτωθι είδη προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του Νοσοκομείου μας, συνολικού προϋπολογισμού 220,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1381.
Οι τιμές για το προσφερόμενο είδος θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (Observe net) (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός. Να αναφερθεί εάν είναι άμεσα διαθέσιμα:
Υπεύθυνη δήλωση για την απόδειξη μη συνδρομής των λόγων αποκλεισμού της παραγράφου 1 του άρθρου 73 του Ν. 4412/2016 εκ μέρους του οικονομικού φορέα σε περίπτωση φυσικού προσώπου, ή σε περίπτωση νομικού προσώπου την υποβολή αυτής εκ μέρους του νόμιμου εκπροσώπου.
Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.
ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Τα είδη να είναι άμεσα διαθέσιμα.

Α/Α  ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ

ΠΟΣΟΤ

ΤΙΜΗ ΑΞΙΑ   ΦΠΑ  ΣΥΝΟΛΟ
 1  ΧΛΩΡΙΝΗ ΚΛΙΝΕΞ ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ  120lt
 2  ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΜΕ ΣΚΛΗΡΗ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ
ΣΥΡΜΑ 15Χ10Χ3cm(Επαγγελματικό)
120τεμ
 3  ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΔΑΠΕΔΟΥ ΣΕ
4λιτρο(Να είναι βιοδιασπώμενο σύμφωνα με τις ισχύουσες διατάξεις)
 40lt

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
Για το είδος Α/Α 1. Χλωρίνη κλινέξ πράσινη για μηχανήματα.

• ΛΕΠΤΟΡΡΕΥΣΤΗ (ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΑΦΡΟ )
  • ΣΕ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΔΟΧΕΙΟ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ 2 ΛΙΤΡΩΝ.
  • ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ: <5%. ΛΕΥΚΑΝΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΧΛΩΡΙΟ .
  • ΑΠΟΛΥΜΑΝΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ: ΥΠΟΧΛΩΡΙΩΔΕΣ ΝΑΤΡΙΟ 4,8g ΣΤΑ 100g.
  • ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ : ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΦΙΑΛΗ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ "ΑΠΟΛΥΜΑΙΝΕΙ."
  • Παρακαλώ να επισυνάψετε φωτογραφίες των υλικών.

Ο Δ/ΝΤΗΣ ΔΙΟΙΚ/ΚΗΣ & ΟΙΚΟΝ/ΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ
ΑΥΔΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ