Τετάρτη, 16 Νοεμβρίου 2022 14:18

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                                              Πρέβεζα       16  / 11   /2022

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                            Αρ. Πρωτ.    12056

ΓΕΝΙΚΟ  ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Διεύθυνση: Διοικητικού – οικονομικού

Τμήμα……..:Οικονομικό

Πληρ………:  Γούση Γ.

Tηλ. ……….:  2682361310

Tαχ. Δ/νση ..:  Σελεύκειας 2,  481 00,  Πρέβεζα

Μail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για τον έλεγχο και την συντήρηση ενός (1) ηλεκτροπαραγωγού ζεύγους του Γ.Ν Πρέβεζας.

ΣΧΕΤ.: Το με αριθ. Πρωτ:11834/10-11-2022 Πρωτογενές αίτημα για έλεγχο και συντήρηση ενός (1) ηλεκτροπαραγωγού  ζεύγους του Γ.Ν Πρέβεζας για την κάλυψη των άμεσων αναγκών  με συλλογή προσφορών και κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο email: g.gousi@prevezahospital.gr έως 22/11/2022 ημέρα Tρίτη 11πμ, για τον έλεγχο και την συντήρηση ενός (1) ηλεκτροπαραγωγού ζεύγους του Γ.Ν Πρέβεζας  για την κάλυψη των αναγκών του Γ.Ν Πρέβεζας συνολικού προϋπολογισμού 1000,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (ΚΑΕ 1429) και 500,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (ΚΑΕ 0879) για το Γ.Ν Πρέβεζας

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

• Υπεύθυνη δήλωση για την απόδειξη μη συνδρομής των λόγων αποκλεισμού της παραγράφου 1 του άρθρου 73 του Ν. 4412/2016 εκ μέρους του οικονομικού φορέα σε περίπτωση φυσικού προσώπου, ή σε περίπτωση νομικού προσώπου την υποβολή αυτής εκ μέρους του νόμιμου εκπροσώπου.