Τρίτη, 08 Νοεμβρίου 2022 08:25

Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας Σκούπες Βούρτσες και άλλα είδη για την Οικιακή Καθαριότητα

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                 ΑΔΑΜ: 22PROC011551434

6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ                                                          Πρέβεζα:07-11-2022

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ,ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                          Αρ.Πρωτ.:11686

Διεύθυνση:    Διοικητικού - Οικονομικού

Τμήμα:           Οικονομικό

Πληροφορίες: Μώκου Λ.

Τηλ.:               2682 3 61310

FAX:               2682 0 24837

E-mail:            Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ταχ. Διεύθ.:    Σελεύκειας 2, ΤΚ 48 100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας  Σκούπες Βούρτσες και άλλα είδη για την Οικιακή Καθαριότητα με cpv 39224300-1 για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου Πρέβεζας για χρονική διάρκεια τριών μηνών, συνολικού προϋπολογισμού 6.000,00 συμπ. Φ.Π.Α

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική  προσφορά, έως την Τρίτη 15-11-2022  και έως τις 11 πμ, σε κλειστό φάκελο λόγω του κατεπείγοντος, για τα κάτωθι είδη προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του Νοσοκομείου μας και για χρονική διάρκεια τριών μηνών,  συνολικού προϋπολογισμού 6.000,00 συμπ. Φ.Π.Α  για τον KAE 1381.

Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί και θα τιμολογηθεί έως το τέλος του έτους, ήτοι έως 31-12-2022.

Οι τιμές για το προσφερόμενο είδος θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός. Να αναφερθεί εάν είναι άμεσα διαθέσιμα, η κατάθεση προσφορών να είναι κατ΄είδος.