Δευτέρα, 26 Σεπτεμβρίου 2022 14:26

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                 Πρέβεζα: 26-09-2022

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                           Αρ.Πρωτ. 10092
Πληρ.: Παντούλα Χ.
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
Mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας Κάλυμμα χειρ/κής τράπεζας.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την Δευτέρα 03/10/2022 στις 11:30 π.μ σε κλειστό φάκελο στο γραφείο προμηθειών για την προμήθεια Καλύμματα χειρ/κής τράπεζας , για την κάλυψη αναγκών του τμήματος του χειρουργείου του Νοσοκομείου, συνολικού προϋπολογισμού 1.240€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (KAE 1311).
Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:
Δικαιολογητικά συμμετοχής
Υπεύθυνη δήλωση για την απόδειξη μη συνδρομής των λόγων αποκλεισμού της παραγράφου 1 του άρθρου 73 του Ν. 4412/2016 εκ μέρους του οικονομικού φορέα σε περίπτωση φυσικού προσώπου, ή σε περίπτωση νομικού προσώπου την υποβολή αυτής εκ μέρους του νόμιμου εκπροσώπου.
ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ

Α/Α  ΕΙΔΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ
ΣΕ ΤΕΜΧ
ΤΙΜΗ   ΣΥΝΟΛΟ
ΧΩΡΙΣ Φ.ΠΑ.
 ΦΠΑ ΣΥΝΟΛΟ
ΜΕ Φ.Π.Α
 1  Κάλυμμα χειρ/κής
τράπεζας

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΕΠΙ ΠΟΙΝΗΣ ΑΠΟΡΡΙΨΗΣ
1. Κάλυμμα χειρουργικής Τράπεζας 3 στρωμάτων τεχνολογίας MOJAVE αδιάβροχο με αντιμικροβιακό φραγμό διαστάσεων 100 x 230 cm περίπου.
2. Με χρόνο απορρόφησης λιγότερο από 5sec.
3. Με απορροφητική ικανότητα 2,4lt/τεμ.

Η Κατάθεση δειγμάτων από τους προσφέροντες , είναι υποχρεωτική και η μη προσκόμισή τους, , αποτελεί λόγο απόρριψης και ισχύουν τα αναφερόμενα στο άρθρο 214 του Ν4412/2016.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ
ΑΥΔΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ