Τρίτη, 31 Μαϊος 2022 13:49

6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ                                     Πρέβεζα:31-05-2022
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ,ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                   Αρ.Πρωτ.:5690

Διεύθυνση: Διοικητικού - Οικονομικού
Πληροφορίες: Σπανού Α.
Τηλ.: 2682 3 61310
FAX: 2682 0 24837
E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ταχ. Διεύθ.: Σελεύκειας 2, ΤΚ 48 100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για Ιατρικά βραχιολάκια για την κάλυψη των αναγκών του Γ.Ν Πρέβεζας.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά, έως την Δευτέρα 06-06-2022 και έως τις 10 πμ, σε κλειστό φάκελο λόγω του κατεπείγοντος, για τα κάτωθι είδη προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του Νοσοκομείου μας, προϋπολογισμού 2.750,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1311.
Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί τμηματικά και τα εν λόγω είδη απαιτείται επι ποινής απόρριψης να είναι ετοιμοπαράδοτα.
Οι τιμές για το προσφερόμενο είδος θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός. Να αναφερθεί εάν είναι άμεσα διαθέσιμα:
Υπεύθυνη δήλωση για την απόδειξη μη συνδρομής των λόγων αποκλεισμού της παραγράφου 1 του άρθρου 73 του Ν. 4412/2016 εκ μέρους του οικονομικού φορέα σε περίπτωση φυσικού προσώπου, ή σε περίπτωση νομικού προσώπου την υποβολή αυτής εκ μέρους του νόμιμου εκπροσώπου

Α/Α  ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΩΝ  ΠΟΣΟΤΗΤΑ  ΤΙΜΗ/ΤΕΜ ΑΞΙΑ ΧΦΠΑ  ΦΠΑ  ΑΞΙΑ ΣΥΜΠ. ΦΠΑ

Ιατρικά βραχιολάκια για ασθενείς (ενήλικες και παιδιά), θερμικής εκτύπωσης

ΣΕ ΡΟΛΑ ΤΩΝ 250ΤΕΜ

50 ΡΟΛΑ

TEXNIKEΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑ ΒΡΑΧΙΟΛΑΚΙΑ ΕΠΙ ΠΟΙΝΗΣ ΑΠΟΡΡΡΙΨΗΣ

Ιατρικά βραχιολάκια για ασθενείς (ενήλικες και παιδιά), θερμικής εκτύπωσης. Υποαλλεργικά με αντιμικροβιακή επίστρωση, αδιάβροχα, ανθεκτικά στο νερό, σε κηλίδες, τριβές, οινόπνευμα, ήπια καθαριστικά και στα απολυμαντικά χεριών, κατασκευασμένα από υλικό φιλικό προς το δέρμα, να είναι χωρίς latex και BRA free και να έχουν αυτοκόλλητο κλείσιμο ασφαλείας. Διαστάσεις τεμαχίου βραχιολιού 279mm X 25mm.
Συμβατά με θερμικούς εκτυπωτές.

ΕΠΙ ΠΟΙΝΗΣ ΑΠΟΡΡΙΨΗΣ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ Η ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΗ ΔΕΙΓΜΑΤΟΣ

Ο Δ/ΝΤΗΣ Δ/Υ