Πέμπτη, 14 Απριλίου 2022 13:50

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                    Πρέβεζα : 14- 4-2022
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                          Αρ. Πρωτ.4067
Tμήμα……..: Οικονομικό
Πληρ………: Βασιλάκου Φ.
Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2,481 00, Πρέβεζα
MAIL: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια εξοπλισμού ιατρικών αερίων.
ΣΧΕΤ.: Το με αριθ. Πρωτ 3929/12-04-2022 πρωτογενές αίτημα για την προμήθεια εξοπλισμού ιατρικών αερίων.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά σε κλειστό φάκελο ή mail έως 20/4/2022 ημέρα Τετάρτη 11:00 πμ, λόγω του κατεπείγοντος για την προμήθεια εξοπλισμού ιατρικών αερίων στα πλαίσια ασφαλούς λειτουργίας του δικτύου ιατρικών αερίων και των μέσων παροχής ιατρικού οξυγόνου (φιάλες)νοσοκομείου. Για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου, συνολικού προϋπολογισμού 2.000,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον ΚΑΕ1899.
Οι τιμές για το προσφερόμενο είδος θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός. Να αναφερθεί εάν είναι άμεσα διαθέσιμα:
Υπεύθυνη δήλωση για την απόδειξη μη συνδρομής των λόγων αποκλεισμού της παραγράφου 1 του άρθρου 73 του Ν. 4412/2016 εκ μέρους του οικονομικού φορέα σε περίπτωση φυσικού προσώπου, ή σε περίπτωση νομικού προσώπου την υποβολή αυτής εκ μέρους του νόμιμου εκπροσώπου
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΤΗΡΗΘΕΙ Η ΦΟΡΜΑ ΤΟΥ ΚΑΤΩΘΙ ΠΙΝΑΚΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΡΙΘΜΗΣΗ ΤΩΝ ΕΙΔΩΝ