Τετάρτη, 16 Μαρτίου 2022 12:30

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                 Πρέβεζα: 14-3-2022
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                           Αρ.Πρωτ. 2596
Πληρ.: Γούση Γ.
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
Mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΗΡΩΝ.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως τη ΔΕΥΤΕΡΑ 21/03/2022 στις 11:30 π.μ σε κλειστό φάκελο στο γραφείο προμηθειών για τα κάτωθι είδη, για την κάλυψη αναγκών του Νοσοκομείου , συνολικού προϋπολογισμού 7.747,24€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για προμήθεια Υγειονομικού υλικού και συνολικού προϋπολογισμού 290,38€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για προμήθεια Καθετήρων για τον KAE 1311. Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
• Υπεύθυνη δήλωση για την απόδειξη μη συνδρομής των λόγων αποκλεισμού της παραγράφου 1 του άρθρου 73 του Ν. 4412/2016 εκ μέρους του οικονομικού φορέα σε περίπτωση φυσικού προσώπου, ή σε περίπτωση νομικού προσώπου την υποβολή αυτής εκ μέρους του νόμιμου εκπροσώπου.