Πέμπτη, 16 Σεπτεμβρίου 2021 11:49

Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για την προμήθεια «Επιτοίχιων διπλών Ροομέτρων Οξυγόνου με ενσωματωμένο επιλογέα θέσεων& υγραντήρα»

6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ                                                                         Πρέβεζα: 15/09/2021

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ,ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                                       Αρ.Πρωτ.:8256/16-9-2021

Διεύθυνση:      Διοικητικού - Οικονομικού

Τμήμα:            Οικονομικό

Πληροφορίες: Μώκου Λ.

Τηλ.:               2682 3 61323

FAX:               2682 0 24837

E-mail:            Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Ταχ. Διεύθ.:    Σελεύκειας 2, ΤΚ 48 100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για την προμήθεια «Επιτοίχιων διπλών  Ροομέτρων Οξυγόνου με ενσωματωμένο επιλογέα θέσεων& υγραντήρα» για τις ανάγκες του Γ.Ν. Πρέβεζας με κριτήριο κατακύρωσης  την συμφερότερη από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής,  χαμηλότερη τιμή.

ΣΧΕΤ.: Το υπ΄αριθμ.πρωτ.7944/08-09-2021αίτημα του τμήματος Βιοϊατρικής για την προμήθεια Επιτοίχιων διπλών  Ροομέτρων Οξυγόνου με ενσωματωμένο επιλογέα θέσεων& υγραντήρα».

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική  προσφορά , έως την Δευτέρα  20/09/2021 και ώρα 12:00 μμ, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο,  για τα κάτωθι είδη προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του Νοσοκομείου μας, συνολικού προϋπολογισμού 1.150,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1899, CPV:3842800-1.

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

• Υπεύθυνη δήλωση για την απόδειξη μη συνδρομής των λόγων αποκλεισμού της παραγράφου 1 του άρθρου 73 του Ν. 4412/2016 εκ μέρους του οικονομικού φορέα σε περίπτωση φυσικού προσώπου, ή σε περίπτωση νομικού προσώπου την υποβολή αυτής εκ μέρους του νόμιμου εκπροσώπου.

Οι τιμές για το προσφερόμενο είδος θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ

ΠΟΣ

ΑΞΙΑ

ΣΥΝ ΑΞΙΑ

ΦΠΑ

ΣΥΝΟΛΟ

Επιτοίχιο διπλό  Ροόμετρο Οξυγόνου με
ενσωματωμένο επιλογέα θέσεων& υγραντήρα»

Ο Δ/ΚΟΣ Δ/ΝΤΗΣ