Τετάρτη, 25 Αυγούστου 2021 11:23

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑ

Τμήμα...........:  Οικονομικό

Πληρ……….….: Μώκου Λ.                                                                                                                     Πρέβεζα:24-8-2021

Τηλ……………..: 2682361310                                                                                                                   Αρ. Πρωτ.: 7395

Fαx………….....: 2682024837

Mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Έρευνα αγοράς με τη διαδικασία της συλλογής προσφορών για κατάθεση οικονομικών προσφορών για την προμήθεια: ένα τροχήλατο καρότσι νοσηλείας για την χειρουργική κλινική.

ΣΧΕΤ. Το με αριθμ. πρωτ. 7356/2021 εγκεκριμένο αίτημα.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά, η οποία θα συνοδεύεται από φωτογραφία του προσφερόμενου είδους, σε κλειστό φάκελο στο γραφείο προμηθειών   έως 31/08/2021 ημέρα Τρίτη 10 πμ, λόγω του κατεπείγοντος για την προμήθεια του υλικού για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 1.200,00 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ ( ΚΑΕ 1899). Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός.

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

• Υπεύθυνη δήλωση για την απόδειξη μη συνδρομής των λόγων αποκλεισμού της παραγράφου 1 του άρθρου 73 του Ν. 4412/2016 εκ μέρους του οικονομικού φορέα σε περίπτωση φυσικού προσώπου, ή σε περίπτωση νομικού προσώπου την υποβολή αυτής εκ μέρους του νόμιμου εκπροσώπου.

Α/Α

ΕΙΔΟΣ