Παρασκευή, 30 Οκτωβρίου 2020 13:14

2η Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΒΕΛΟΝΩΝ με κωδικό CPV:33141320-9

6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ                                                                 Πρέβεζα: 30/10/2020
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ,ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                                 Αρ.Πρωτ.:10534

Διεύθυνση:     Διοικητικού - Οικονομικού
Τμήμα:            Οικονομικό
Πληροφορίες: Ντοκομέ Α.
Τηλ.:               2682 3 61323
FAX:               2682 0 24837
E-mail:            Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ταχ. Διεύθ.:    Σελεύκειας 2, ΤΚ 48 100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΒΕΛΟΝΩΝ   με κωδικό CPV:33141320-9.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική  προσφορά , έως την Πέμπτη  5/11/2020 και έως τις 12 μμ, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο λόγω του κατεπείγοντος, για τα κάτωθι είδη προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του Νοσοκομείου μας, συνολικού προϋπολογισμού 217,50 € συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1311.

Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

• Υπεύθυνη δήλωση για την απόδειξη μη συνδρομής των λόγων αποκλεισμού της παραγράφου 1 του άρθρου 73 του Ν. 4412/2016 εκ μέρους του οικονομικού φορέα σε περίπτωση φυσικού προσώπου, ή σε περίπτωση νομικού προσώπου την υποβολή αυτής εκ μέρους του νόμιμου εκπροσώπου.

Οι τιμές για το προσφερόμενο είδος θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ