Παρασκευή, 30 Οκτωβρίου 2020 13:01

Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για την προμήθεια «ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΔΙΑΛΕΙΠΤΗΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΙΣΧΥΟΣ U.P.S.»

6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ                                                                         Πρέβεζα: 30/10/2020

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ,ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                                        Αρ.Πρωτ.:10533

Διεύθυνση:      Διοικητικού - Οικονομικού
Τμήμα:            Οικονομικό
Πληροφορίες: Ντοκομέ Α.
Τηλ.:               2682 3 61323
FAX:               2682 0 24837
E-mail:            Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ταχ. Διεύθ.:    Σελεύκειας 2, ΤΚ 48 100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για την προμήθεια «ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΔΙΑΛΕΙΠΤΗΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΙΣΧΥΟΣ U.P.Sμε κωδικό CPV: 32580000-2.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική  προσφορά , έως την Πέμπτη  5/11/2020 και έως τις 12 μμ, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο λόγω του κατεπείγοντος, για το κάτωθι είδος προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του Μαιευτικού – Γυναικολογικού τμήματος του  Νοσοκομείου μας καθώς αυτό κρίνεται απαραίτητο στην προστασία του υπερηχογραφικού μηχανήματος, συνολικού προϋπολογισμού 150,00 € συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 7123.

Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.