Τρίτη, 12 Νοεμβρίου 2019 13:28

ΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                           Πρέβεζα: 12-11-2019

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                     Αρ.Πρωτ.:11914
Πληρ.: Σπανού Α.
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
MAIL: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για: 1) Εργασίες μόνωσης στο Γ.Ν. Πρέβεζας προϋπολογισμού 1.600,00 συμπ. Φ.Π.Α και 2) Οικοδομικές εργασίες στο Γ.Ν Λευκάδας για την απομάκρυνση του κλιβάνου ατμού προϋπολογισμού 400,00 συμπ. Φ.Π.Α προκειμένου να εγκατασταθεί στο Γ.Ν. Πρέβεζας.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΔΕΥΤΕΡΑ 18-03-2019 σε κλειστό φάκελο έως τις 11 π.μ., για τις ακόλουθες εργασίες όπως αυτές δίνονται στην τεχνική περιγραφή.
Προσφορές γίνονται αποδεκτές και για το σύνολο των εργασιών με ξεχωριστή τιμή προσφοράς όπως και για μία εκ των δύο.
1. Ο προϋπολογισμός για τις «εργασίες μόνωσης στο Γ.Ν. Πρέβεζας» ανέρχεται στα 1.600,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ (ΚΑΕ 0863).
2. Ο προϋπολογισμός για τις «οικοδομικές εργασίες στο Γ.Ν Λευκάδας» ανέρχεται στα 400,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ (ΚΑΕ 0863).

Α/Α  ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ  ΠΟΣΟΤHTA  ΤΙΜΗ ΠΡΟ ΦΠΑ ΦΠΑ  ΣΥΝΟΛΟ
 1  Εργασίες μόνωσης στο Γ.Ν. Πρέβεζας  1
 2 Οικοδομικές εργασίες στο Γ.Ν Λευκάδας  2

ΤΕΧΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

1. ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΟΝΩΣΗΣ ΣΤΟ Γ.Ν. ΠΡΕΒΕΖΑΣ.
Eργασίες επιδιόρθωσης ευπαθών σημείων της μόνωσης η οποία υφίσταται στο σύνολο του δώματος των
κτιρίων Γ,Γ1,Γ2 (σύνολο επιφάνειας 800τ.μ.) του νοσοκομείου με χρήση ασφαλτικής μεμβράνης και
ασφαλτικής μαστίχης ως υλικά επιδιόρθωσης
Οι συμμετέχοντες πρέπει να διαθέτουν σχετική πιστοποίηση η οποία και θα επισυνάπτεται στην
προσφορά.

2. ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΟ Γ.Ν ΛΕΥΚΑΔΑΣ.
Οι εργασίες που πρέπει να υλοποιηθούν είναι για την απομάκρυνση του κλιβάνου ατμού προκειμένου
να εγκατασταθεί στο Γ.Ν. Πρέβεζας:
I. Καθαίρεση διαχωριστικής γυψοσανίδας 3 τ.μ. περίπου και υαλοστασίου άνωθεν αυτής.
II. Καθαίρεση διαχωριστικής γυψοσανίδας 9 τ.μ.
III. Απομάκρυνση με κατάλληλα μέσα των υλικών που θα προκύψουν από τις εργασίες εκτός
νοσοκομείου.

Οι εργασίες θα εκτελεστούν κατά το πρωϊνό ωράριο εργασίας 7-15.00 και μόνο κατόπιν συνεννόησης
με το Τεχνικό Τμήμα του Γ.Ν.Πρέβεζας.

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ Υ