Πέμπτη, 13 Δεκεμβρίου 2018 13:34

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                             Πρέβεζα :13/12/2018
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                       Αρ. Πρωτ.11809

Tμήμα………..: Οικονομικό
Πληροφορίες: Π. Ιωάννου
Tηλ.  ……….: 2682361308
Fax ………..…..: 26820 24837
Tαχ. Δ/νση ..: Σελευκείας 2 48100, Πρέβεζα
Mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια κλιματιστικών μηχανήματων & ηλ. σκούπας για τις ανάγκες του ΨΥΧΑΡΓΩ και του Γ.Ν.Πρέβεζας.
ΣΧΕΤ.:1) Το υπ’αριθ. Πρωτ.11700/11-12-2018 αίτημα για την προμήθεια κλιματιστικού μηχανήματος & ηλ. σκούπας για τις ανάγκες του ΨΥΧΑΡΓΩ του Γ.Ν.Πρέβεζας.
2) Το υπ αριθμ πρωτ. αίτημα 11785/13-12-2018 για την προμήθεια κλιματιστικού για τις ανάγκες του Γ.Ν. Πρέβεζας.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά σε Κλειστό φάκελο ή Mail έως 18/12/2018 ημέρα Τρίτη 13.00μ.μ, για την προμήθεια 2 κλιματιστικών μηχανημάτων & ηλ. σκούπας για την κάλυψη των αναγκών του ΨΥΧΑΡΓΩ και του νοσοκομείου. Συγκεκριμένα ένα κλιματιστικό και μία ηλεκτρικής σκούπα για το ψυχαργω συνολικού προϋπολογισμού 1450,00 και ένα κλιματιστικό για το νοσοκομείο 1.200,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (ΚΑΕ 1899).
Στην τιμή προσφοράς του κλιματιστικού μηχανήματος να συμπεριλαμβάνεται και η τοποθέτηση.

ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Ηλεκτρική Σκούπα
 Τύπος προϊόντος: Ηλεκτρική σκούπα χωρίς σακούλα
 Ενεργειακή κλάση: A