Τετάρτη, 12 Δεκεμβρίου 2018 07:26

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                        Αρ.Πρωτ.: 11741
Πληρ.: Ιωάννου Π.
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
Mail. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΦΑΚΕΛΩΝ-ΕΝΤΥΠΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΙΑΤΡΕΙΑ για το Γ.Ν.ΠΡΕΒΕΖΑΣ.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΤΕΤΑΡΤΗ 19-12-2018 σε ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ , έως τις 13.00 μμ, για το κάτωθι είδος για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 7.730,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1293.
Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

Α/Α  Περιγραφή Είδους ΠΟΣΟΤΗΤΑ/ΤΕΜ  ΚΩΔ/ΤΙΜΕΣ ΠΑΡΑΤ.  Τιμή Μον.  ΠΡΟ Φ.Π.Α Φ.Π.Α  ΣΥΝΟΛΟ ΜΕ Φ.Π.Α
 1  ΦΑΚΕΛΟΣ Α4 ΓΙΑ ΤΗΝ
ΔΙΑΛΟΓΗ ΑΣΘΕΝΩΝ ΣΤΑ Ε.Ι.

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΦΑΚΕΛΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΦΗ-ΔΙΑΣΤ.25Χ35cmΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΗ ΤΑΙΝΙΑ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΣΤΗ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΔΙΑΤΡΗΤΟ ΑΥΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΑΠΟΣΠΑΤΑΙ (ΟΧΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ) ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΣΥΝΑΠΤOΜΕΝΟ PDF.

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ