Τετάρτη, 08 Νοεμβρίου 2017 13:31

Έρευνα αγοράς με τη διαδικασία της συλλογής προσφορών για κατάθεση οικονομικών προσφορών για την προμήθεια ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ.

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                                                  Πρέβεζα :8/11/2017

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                            Αρ. Πρωτ.9719

ΓΕΝΙΚΟ  ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Tμήμα……..:    Οικονομικό

Πληρ………:    Δρόσου Χ.

Tηλ. ……….:   2682361310

Fax  ………..:  26820 24837

Tαχ. Δ/νση ..:  Σελεύκειας 2

481 00,  Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Έρευνα αγοράς με τη διαδικασία της συλλογής προσφορών για κατάθεση οικονομικών προσφορών για την προμήθεια ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ  ΥΛΙΚΟΥ.

ΣΧΕΤ. 1) Το αριθ.Πρωτ.9701/8-11-2017 πρωτογενές αίτημα για την έγκριση προμήθειας ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ  ΥΛΙΚΟΥ.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική προσφορά με email έως 9/11/2017 ημέρα Πέμπτη  και ώρα 12 πμ, λόγω του κατεπείγοντος για την προμήθεια ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ  ΥΛΙΚΟΥ για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 169,32 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (ΚΑΕ 1313). Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

α/α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ