Τρίτη, 31 Μαϊος 2016 04:10

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                                           Πρέβεζα 31/05/2016

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                               Αρ. Πρωτ .4080

Tμήμα……..: Οικονομικό

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝ

ΠΡΟΣ   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ

Πληρ………:   ΜΩΚΟΥ Λ.

Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2

481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την προμήθεια ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΩΝ ΠΑΤΣ ΓΙΑ ΜΟΝΙΤΟΡ CPV33182000-9(ΠΑΤΣ ΓΙΑ ΜΟΝΙΤΟΡ ) .

ΣΧΕΤ.Η με αριθμ. Πρωτ. ΔΣ473/30-05-2016 απόφαση Διοικητή για την έγκριση προμήθειας ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΩΝ ΠΑΤΣ ΓΙΑ ΜΟΝΙΤΟΡ με την διαδικασία συλλογής προσφορών.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά και δείγματα ( με ποινή απόρριψης) σε κλειστό φάκελο έως 07/06/2016 ημέρα ΤΡΙΤΗ και ώρα 11 ΠΜ.

Λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 309,96 € συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ. Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

Τα πατς είναι απαραίτητο να έχουν καλή πρόσφυση στο δέρμα του ασθενούς ώστε να μην δημιουργούνται παράσιτα στο μηχάνημα ( μόνιτορ).

Α/Α ΕΙΔΟΣ

ΜΟΝΑΔ