Πέμπτη, 12 Μαρτίου 2015 05:39

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΕΩΝ

6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ                                              Πρέβεζα: 11/03/2015

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                         Αρ.Πρωτ.:1817

Tμήμα……..: Οικονομικό

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝ

ΠΡΟΣ   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ

Πληρ………:   Πιπιλίδου Γεωργία

Tαχ. Δ/νση..: Σελευκείας 2

48100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση οικονομικών προσφορών για την προμήθεια Χειρουργικού/Λαπαροσκοπικού Υλικού για το Γ.Ν. ΠΡΕΒΕΖΑΣ.

ΣΧΕΤ.:

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική προσφορά με FAXέως 16/03/2015 ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ λόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου. Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

Να αναφερθεί εάν τα ζητούμενα είδη είναι άμεσα διαθέσιμα.

Α/Α ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΙΜΗ ΣΥΝΟΛΟ ΠΡΟ ΦΠΑ ΦΠΑ ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ
1 EUDO GRASPERΑΠΛΗ(ΤΡΑΥΜΑΤΙΚΗ) 6ΤΕΜ

EUDOGRASPER ΑΤΡΑΥΜΑΤΙΚΗ

(ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΙΚΕΣ ΛΑΒΙΔΕΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥ 5ΜΜ ΜΕ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ ΜΟΝΩΜΕΝΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΜΑΥΡΟ ΣΤΥΛΕΟ, ΥΠΟΔΟΧΗ ΜΟΝΟΠΟΛΙΚΗΣ ΔΙΑΘΕΡΜΙΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΜΕ ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΚΛΕΙΔΩΜΑΤΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΜΕ ΘΥΛΥΚΗ ΔΙΑΘΕΡΜΙΑ).

6ΤΕΜ

EUDOCLIPM-L

(ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΚΗΣ ΑΠΟΛΙΝΩΣΗΣ 10ΜΜ ΜΕ ΚΛΙΠ ΤΙΤΑΝΙΟΥ LARGE-MEDIUMME ΜΗΧΑΝΙΣΜΟ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΗΣ ΤΟΥ ΚΛΙΠ ΣΤΙΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΤΟΥ ΕΡΓΑΛΕΙΟΥ.

6ΤΕΜ

Ο ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ