Τετάρτη, 22 Οκτωβρίου 2014 03:00

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                                   Πρέβεζα 21-10-2014

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                         Αρ. Πρωτ.

Tμήμα……..: Οικονομικό

ΠΡΟΣ   ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ

Πληρ………:   Δρόσου Χρ.

Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2

481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση οικονομικών προσφορών για την προμήθεια «ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ»

ΣΧΕΤ.Η αριθμ. Πρωτ.1458-21/10/14 απόφαση Διοικητή για την έγκριση προμήθειας με την διαδικασία συλλογής προσφορών.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική προσφορά έως 30/10/2014 ημέρα ΠΕΜΠΤΗλόγω του κατεπείγοντος για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 1.900,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ. Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

Να αναφερθεί εάν τα ζητούμενα είδη είναι άμεσα διαθέσιμα.

ΖΗΤΟΥΜΕΝΑ ΕΙΔΗ

ΠΙΠΕΤΕΣ ΚΑΘΙΖΗΣΗΣ Μ.Χ ΧΩΡΙΣ ΈΜΒΟΛΟ 2.000 ΤΕΜ.
  ΚΑΛΥΠΤΡΙΔΕΣ (καλής ποιότητας καθαρές) 22Χ22 15.000 ΤΕΜ.
  ΣΩΛΗΝΑΡΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΚΩΝΙΚΑ 10.000 ΤΕΜ.
  ΣΤΥΛΕΟΙ ΒΑΜΒΑΚΟΦΟΡΟΙ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟΙ (σε συσκευασία του ενός) 2.000 ΤΕΜ.
  ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΠΩΜΑΤΑ ( να προσαρμόζονται στα πλαστικά σωληνάρια) 5.000 ΤΕΜ.
  ΚΡΙΚΟΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟΙ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΟΥΡΩΝ ΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΟΓΚΟΥ (ΚΡΙΚΟΦΟΡΟΙ ΣΤΥΛΕΟΙ) 4.000 ΤΕΜ.
  ΒΟΥΡΤΣΑΚΙΑ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΥΤΤΑΡΟΛΟΓΙΚΗ ΧΡΗΣΗ 300τεμ
  ΕΤΙΚΕΤΕΣ ΣΕ ΚΑΡΟΥΛΙ 5,5 CMX 2,5CMBARCODE (ΓΙΑ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΓΡΑΜΜΩΤΟΥ ΚΩΔΙΚΑ ΣΤΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΙΜΑΤΟΣ) 50ΚΑΡΟΥΛΙΑ

Ο ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ