Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Δευτέρα, 26 Αυγούστου 2019

Δευτέρα, 26 Αυγούστου 2019 19:00

ΔΙΟΡΙΣΤΕΟI ΤΗΣ ΣΟΧ 2/2019

ΑΡΧΕΙΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΤΕΟΥΣ ΤΗΣ ΣΟΧ 2/2019 ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                                       Πρέβεζα:26/08/2019

Αρ.Πρωτ.: 8604

Τμήμα:  Οικονομικό
Πληρ.:   A. Αυδίκος
Τηλ.:     2682361320
Φαξ:       2682024837
Διεύθ.:   Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
Μail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: 3η Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για προμήθεια εξοπλισμού για το Τμήμα Εστίασης του Γ.Ν.Πρέβεζας .

ΣΧΕΤ. :

1. Το με αριθμ. πρωτ. 8106/08-08-2019 Πρωτογενές Αίτημα σχετικά με την προμήθεια εξοπλισμού για το Τμήμα Εστίασης του Γ.Ν.Πρέβεζας.
  2. Την με αριθμ.πρωτ.8599/26-08-2019 (ΑΔΑ: ΩΑ4Θ469079-ΩΣΞ) Απόφαση Διοικητή.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την Παρασκευή 30-08-2019 σε MAIL ή κλειστό φάκελο έως τις 10.00π.μ,  για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 190,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1899.

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

ΤΙΜΗ

ΤΙΜΗ ΠΡΟ ΦΠΑ

ΦΠΑ

ΣΥΝΟΛΟ

ΠΑΡΑΤ/ ΤΙΜΩΝ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΒΑΡΟΥΣ-ΜΕΤΡΗΣΗΣ

ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΜΠΛΕΝΤΕΡ

I.            Οδηγός κλειδώματος

II.            Καπάκι

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΕΙΔΩΝ:

ΕΙΔΟΣ 1: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΒΑΡΟΥΣ-ΜΕΤΡΗΣΗΣ (TEM.1)

• ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΓΙΑ ΧΩΡΟΥΣ ΕΣΤΙΑΣΗΣ (ΜΕΤΡΗΣΗ ΜΟΝΟ ΒΑΡΟΥΣ)
  • ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΤΕΜΑΧΙΟΥ
  • ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΖΥΓΙΣΗΣ 30 kg/ ΥΠΟΔΙΑΙΡΕΣΗ 1gr
  • ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ
  • ΟΘΟΝΗ ΤΥΠΟΥ LED Η’ LCD
  • ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΑΣΙΟΥ 30Χ20 (+5)cm
  • 1 ΕΤΟΣ ΕΓΓΥΗΣΗ (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ)

ΕΙΔΟΣ 2: ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΜΠΛΕΝΤΕΡ (Sirman c4vv)

• Οδηγός κλειδώματος μπώλ επαγγελματικού μίξερ
  • ΚαπΑκι μπωλ επαγγελματικού μίξερ

Ο  ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                              Πρέβεζα:22/08/2019
                                                                            Αρ.Πρωτ.:8556/26-8-2019

Πληρ.: Ε.Περιστέρα
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
Mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ιμάντα ανάρτησης άνω άκρων με ΚΩΔΙΚΟ CPV: 33141110-4.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΠΕΜΠΤΗ 29-08-2019 σε κλειστό φάκελο , ή με mail έως τις 11 πμ, για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 70,00€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α για τον KAE 1311.

Α/Α  Περιγραφή Είδους  ΠΟΣΟΤΗΤΑ/ΜΕΤΡΟ  ΚΩΔ/ΤΙΜΕΣ ΠΑΡΑΤ.  Τιμή Μον.  ΠΡΟ Φ.Π.Α  Φ.Π.Α  ΣΥΝΟΛΟ ΜΕ Φ.Π.Α
 1  ΙΜΑΝΤΑΣ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ ΑΝΩ ΑΚΡΩΝ
σε ρολο πλάτους 5cm

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

•  Να περιλαμβάνονται clips συγκράτησης.

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ