Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τετάρτη, 18 Δεκεμβρίου 2019

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ  6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                         Πρέβεζα: 17/12/2019

Αρ.Πρωτ.:13214

Τμήμα:   Οικονομικό

Πληρ.:    Μώκου Λ.

Τηλ.:      2682361308

Φαξ:       2682024837

Διεύθ.:   Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

E-MAIL:     Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΑΥΛΟΦΟΡΟ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΤΡΥΠΑΝΙ  .

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΔΕΥΤΕΡΑ  23/12/2019  έως τις 10 πμ, σε Κλειστό φάκελο  λόγω του κατεπείγοντος για το κάτωθι είδος για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 800,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1899.

Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Υπεύθυνη δήλωση για την απόδειξη μη συνδρομής των λόγων αποκλεισμού της παραγράφου 1 του άρθρου 73του ν. 4412/2016 εκ μέρους του οικονομικού φορέα σε περίπτωση φυσικού προσώπου, ή σε περίπτωση νομικού προσώπου την υποβολή αυτής εκ μέρους του νόμιμου εκπροσώπου.

Α/Α ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ/ΤΜΧ ΤΙΜΗ ΣΥΝ. ΑΞΙΑ ΑΞΙΑ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΤΙΜΗ

Αυλοφόρο ορθοπεδικό τρυπάνι
μεταλλικό με μπαταρία συμβατό
με τους κανόνες αποστείρωσης για προστασία
δημόσιας υγείας. Να έχει όσο το δυνατό
μικρότερο βάρος και καλής εργονομίας.

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ