Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τετάρτη, 12 Δεκεμβρίου 2018

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                      Πρέβεζα:12/12/2018

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                 Αρ.Πρωτ.: 11742
Πληρ.: Ιωάννου Π.
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
Mail. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΚΑΛΛΥΜΑΤΩΝ ΚΕΦΑΛΗΣ ΥΠΕΡΗΧΩΝ
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΤΡΙΤΗ 18-12-2018 σε Mail , έως τις 13.00 μμ, για το κάτωθι είδος για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 300,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1899.
Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

Α/Α Περιγραφή Είδους  ΠΟΣΟΤΗΤΑ/ΤΕΜ  ΚΩΔ/ΤΙΜΕΣ ΠΑΡΑΤ.  Τιμή Μον.  ΠΡΟ Φ.Π.Α   Φ.Π.Α ΣΥΝΟΛΟ ΜΕ Φ.Π.Α
1 ΚΑΛΥΜΜΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΕΦΑΛΗΣ
ΥΠΕΡΗΧΩΝ GEL
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΛΛΥΜΑΤΟΣ 15cmX244cm

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
Κάλυμμα Προφυλακτικό Κεφαλής Υπερήχων (GEL)
Πρόκειται για αποστειρωμένα καλύμματα για κεφαλές υπερήχων, μιας χρήσης.
 Διαστάσεις καλύμματος: 15cm X 244cm
 Κάθε συσκευασία να διαθέτει αποστειρωμένο gel για χρήση του υπερήχου
 Να διαθέτει λαστιχάκια αποστειρωμένα για την καλύτερη εφαρμογή του καλύμματος στην κεφαλή του υπερήχου
 Η συσκευασία να έχει σήμανση CE και ISO

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                             Πρέβεζα : 12-12-2018
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                     Αρ. Πρωτ.11763

Tτμήμα…... Οικονομικό Πληροφορίες: Ιωάννου. Π
Tαχ. Δ/νση ..: Σελευκείας 2 48100, Πρέβεζα
Mail:p.Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για προμήθεια ΕΝΟΣ ΦΟΡΗΤΟΥ ΣΥΓΚΟΛΛΗΤΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΝΟΣ ΑΝΑΙΜΑΚΤΟΥ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΝΗΣ ΚΑΙ ΣΦΥΞΕΩΝ του Γ.Ν. Πρέβεζας με κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή.
ΣΧΕΤ.:Το υπ’αριθ. Πρωτ.11692/11-12-2018 αίτημα για προμήθεια ΕΝΟΣ ΦΟΡΗΤΟΥ ΣΥΓΚΟΛΛΗΤΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΝΟΣ ΑΝΑΙΜΑΚΤΟΥ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΝΗΣ ΚΑΙ ΣΦΥΞΕΩΝ του Γ.Ν. Πρέβεζας.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά σε ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ έως 20/12/2018 ημέρα ΠΕΜΠΤΗ 12.00μ.μ για την προμήθεια ΕΝΟΣ ΦΟΡΗΤΟΥ ΣΥΓΚΟΛΛΗΤΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΝΟΣ ΑΝΑΙΜΑΚΤΟΥ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΝΗΣ ΚΑΙ ΣΦΥΞΕΩΝ Γ.Ν. Πρέβεζας συνολικού προϋπολογισμού 4.800,00€ με το ΦΠΑ (ΚΑΕ 1899). Κριτήριο κατακύρωσης η χαμηλότερη τιμή.
Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΤΗΡΗΘΕΙ Η ΦΟΡΜΑ ΤΟΥ ΚΑΤΩΘΙ ΠΙΝΑΚΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΑΣ

A/A ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ  ΠΟΣΟΤ/ΤΕΜ  ΤΙΜΗ  ΤΙΜΗ ΠΡΟ ΦΠΑ  ΦΠΑ  ΣΥΝΟΛΟ  ΠΑΡ/ΤΙΜΩΝ
 1 ΦΟΡΗΤΟΣ ΣΥΓΚΟΛΛΗΤΗΣ ΑΙΜΑΤΟΣ  1
 2 ΑΝΑΙΜΑΚΤΟΣ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ ΜΕΤΡΗΣΗΣ
ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΝΗΣ ΚΑΙ ΣΦΥΞΕΩΝ

1) Φορητός συγκολλητής Ασκών αίματος
 Να είναι εύχρηστος, με μοντέρνο σχεδιασμό.
 Να είναι φορητός με μπαταρίες.
 Να έχει μικρές διαστάσεις και το ελάχιστο δυνατό βάρος να μην υπερβαίνει το 1,5 κιλό (συμπεριλαμβανομένου το βάρος των μπαταριών του).
 Να είναι κατάλληλος για συγκόλληση αυλών από πλαστικό, PVC,EVA και ειδικότερα σωλήνων από ασκούς αίματος ή σετ πλασμαφαίρεσης.
 Να πραγματοποιεί συγκολλήσεις πολύ γρήγορα –ο χρόνος συγκόλλησης να κυμαίνεται από 2έως 5 δευτερόλεπτα ανάλογα με τον σωλήνα και είτε αυτόματα είτε χειροκίνητα.
 Να διαθέτει επαναφορτιζόμενες μπαταρίες και να μπορεί να επιτύχει περισσότερες από 300 συγκολλήσεις με μια μόνο φόρτιση.
 Να διαθέτει συστήματα θωράκισης για την προστασία του χρήστη.
 Θα εκτιμηθεί αν η κεφαλή της συγκόλλησης να μπορεί να αποσπάται για καθαρισμό χωρίς την χρήση εργαλείων.
 Να πραγματοποιεί αξιόπιστες και ασφαλείς συγκολλήσεις.
 Να διαθέτει φωτεινή ένδειξη η οποία να ανάβει κατά την διάρκεια της συγκόλλησης και να σβήνει μόλις αυτή πραγματοποιηθεί.
 Πριν την χρήση να μην απαιτείται προθέρμανση της κεφαλής και κατά την έναρξη λειτουργίας της συσκευής να πραγματοποιείται έλεγχος για την σωστή λειτουργίας της και σε περίπτωση σφάλματος να υπάρχει οπτική ένδειξη.
 Η μονάδα μπαταρίας να είναι ελαφριά και μικρών διαστάσεων.
 Να είναι σχεδιασμένος βάσει των προδιαγραφών της Ευρωπαϊκής κοινότητας

2) Αναίμακτος αισθητήρας μέτρησης αιμοσφαιρίνης και σφίξεων 1800 μετρήσεων

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                               Πρέβεζα:12/12/2018

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                        Αρ.Πρωτ.: 11741
Πληρ.: Ιωάννου Π.
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ΦΑΚΕΛΩΝ-ΕΝΤΥΠΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΙΑΤΡΕΙΑ για το Γ.Ν.ΠΡΕΒΕΖΑΣ.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΤΕΤΑΡΤΗ 19-12-2018 σε ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ , έως τις 13.00 μμ, για το κάτωθι είδος για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 7.730,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1293.
Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

Α/Α  Περιγραφή Είδους ΠΟΣΟΤΗΤΑ/ΤΕΜ  ΚΩΔ/ΤΙΜΕΣ ΠΑΡΑΤ.  Τιμή Μον.  ΠΡΟ Φ.Π.Α Φ.Π.Α  ΣΥΝΟΛΟ ΜΕ Φ.Π.Α
 1  ΦΑΚΕΛΟΣ Α4 ΓΙΑ ΤΗΝ
ΔΙΑΛΟΓΗ ΑΣΘΕΝΩΝ ΣΤΑ Ε.Ι.

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
ΦΑΚΕΛΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΦΗ-ΔΙΑΣΤ.25Χ35cmΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΗ ΤΑΙΝΙΑ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΣΤΗ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΔΙΑΤΡΗΤΟ ΑΥΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΑΠΟΣΠΑΤΑΙ (ΟΧΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ) ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΣΥΝΑΠΤOΜΕΝΟ PDF.

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ