Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Δευτέρα, 13 Μαϊος 2019

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                         Πρέβεζα:13/05/2019

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                    Αρ.Πρωτ.:4574
Πληρ.: Ε. Περιστέρα
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα
Mail:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας Υγειονομικού υλικού(ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ) CPV: 33141200-2.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά λόγω του κατεπείγοντος έως την Τρίτη 14-05-2019 στο ανωτέρω e-mail, έως τις 1:00 μμ, λόγω του κατεπείγοντος για 2 καθετήρες αιμοκάθαρσης για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 1.000,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1311.
Η προμήθεια θα πραγματοποιηθεί εφάπαξ.

Α/Α  Περιγραφή Είδους  ΠΟΣΟΤΗΤΑ/ΤΕΜ  ΚΩΔ/ΤΙΜΕΣ ΠΑΡΑΤ.  Τιμή Μον.  ΠΡΟ Φ.Π.Α  Φ.Π.Α  ΣΥΝΟΛΟ ΜΕ Φ.Π.Α
 1  ΚΑΘΕΤΗΡΑΣ ΜΟΝΙΜΟΣ ΑΙΜΟΚΑΘΑΡΣΗΣ 14.5F ΔΙΠΛΟΥ ΑΥΛΟΥ  2

Οι τεχνικές προδιαγραφές των καθετήρων αιμοκάθαρσης είναι:
Μόνιμος καθετήρας αιμοκάθαρσης 14.5F διπλού αυλού με προκεκκαμένο σώμα σχήματος άλφα, από ακτινοσκιερή πολυουρεθάνη carbothane, με θηκάρι ασφαλείας με βαλβίδα Airguard 15F για την αποφυγή των αιμορραγιών και της εμβολής αέρα, με συνολικό μήκος :15-42 cm (tip to cuff) 20-47 cm (tip to bifurcation), οπές περιμετρικά του tip και συμμετρικό κωνικό tip για τοποθέτηση και των δυο αυλών στον δεξιό κόλπο. Με σετ εισαγωγής που να περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα για την τοποθέτησή του. Να παρέχει ροές έως και 500ml/min και η επανακυκλοφορία να είναι μικρότερη του 1% σε κανονική και ανάστροφη χρήση αυλών για διασφάλιση καλύτερης αιμοκάθαρσης.
O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ