Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Πέμπτη, 22 Νοεμβρίου 2018

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                  Πρέβεζα:22/11/2018

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                                             Αρ.Πρωτ.:10950
Πληρ.: Ιωάννου Π.
Διεύθ.: Σελευκείας 2, 48100, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ακρυλικών κουβερτών για τις ανάγκες του Γ.Ν.Πρέβεζας .

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική και τεχνική προσφορά έως την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30-11-2018 Σε κλειστό φάκελο, έως τις 12,00π.μ, για τα κάτωθι είδη για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 2200,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για τον KAE 1899.

Α/Α  ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ  ΠΟΣΟΤΗΤΑ  ΤΙΜΗ  ΤΙΜΗ ΠΡΟ ΦΠΑ  ΦΠΑ  ΣΥΝΟΛΟ  ΠΑΡΑΤ/ΤΙΜΩΝ
 1 ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΑΚΡΥΛΙΚΕΣ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΜΠΕΖ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ

ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΑΚΡΥΛΙΚΕΣ ΜΛΕ ΚΑΙ ΣΙΕΛ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ

3 ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΑΚΡΥΛΙΚΕΣ ΣΟΜΟΝ ΚΑΙ ΡΟΖ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΕΙΔΩΝ:

ΣΥΝΘΕΣΗ: 100% Ακρυλικό, Αντιαλλεργικό
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ: Φάρδος 1,60cm μήκος 2,20cm
Η πρώτη ύλη δεν θα είναι από ανακυκλωμένο υλικό.
Να αντέχουν σε συνεχόμενες χλωροποιήσεις.
ΧΡΩΜΑ: Ανεξίτηλο διπλής όψεως με ρέλι περιμετρικά.
ΠΛΥΣΙΜΟ: Θα πλένεται σε θερμοκρασία 40 βαθμούς Κελσίου.
ΣΤΕΓΝΩΜΑ: Στους 80 βαθμούς Κελσίου από φυγοκεντρικό μηχάνημα.
Σε κάθε κουβέρτα θα υπάρχει υφασμένο το λογότυπο του Νοσοκομείου και η κλινική.

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                            Πρέβεζα      22/11/2018

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                                                    Αριθ. Πρωτ.: 10906

6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ – ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ  ΕΛΛΑΔΑΣ

ΓΕΝΙΚΟ  ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Tμήμα…….   : Οικονομικό

Πληροφορίες:   Χ. Δρόσου

Tηλ. ……….:   26823 61310

Fax  ……….:   26820 24837

Tαχ. Δ/νση. :    Σελεύκειας 2

481 00,  Πρέβεζα

Θέμα: Αναβολή ανοίγματος του συνοπτικού διαγωνισμού του Πίνακα Προγραμματισμού του 2018 με αριθ. 48/2018 για προμήθεια Συσκευών Ανοσολογικών Αναλύσεων (Αντιδραστηρίων για ανοσολογικούς αναλυτές με συνοδό εξοπλισμό) του Γενικού Νοσοκομείου Πρέβεζας λόγω ένστασης.

Σχετ: Η με αρ. πρωτ. 10868/21-11-2018 ένσταση επί των όρων της διακήρυξης.

Σας ενημερώνουμε ότι δε θα πραγματοποιηθεί το άνοιγμα των προσφορών της αριθ. 48/2018 διακήρυξης στις 28/11/2018 καθώς κατατέθηκε ένσταση επί των όρων της διακήρυξης. Το άνοιγμα θα πραγματοποιηθεί μετά την εξέταση της ένστασης και έγκρισης του πρακτικού από το ΔΣ του Νοσοκομείου  και έπειτα από σχετική ενημέρωση.

Ο Δ/ντής   Δ.Υ