Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Πέμπτη, 07 Σεπτεμβρίου 2017

ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                                Πρέβεζα: 07/09/2017

ΗΠΕΙΡΟΥ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ                                                                    Αρ. Πρωτ.: 7640

Tμήμα…...:      Οικονομικό

Πληρ………:    Δρόσου Χ.

Tηλ. ……….:   2682361310

Fax  ………..:  26820 24837

Tαχ. Δ/νση ..:  Σελεύκειας 2

481 00,  Πρέβεζα

Email : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση οικονομικών προσφορών  για την προμήθεια ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΩΝ-ΧΑΡΤΙΚΩΝ-ΕΙΔΩΝ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ.

Σχετ.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε οικονομική προσφορά έως ημέρα Πέμπτη 14/9/2017 και ώρα 10.00 στο fax του νοσοκομείου ή στο παραπάνω e-mail λόγω του κατεπείγοντος για το κάτωθι είδος για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 3.708,57 € συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ .

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

Να αναφερθεί εάν τα ζητούμενα είδη είναι άμεσα διαθέσιμα.

α/α

ΕΙΔΗ

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

Μ. Μ

ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΔΑΠΕΔΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 4λιτρων

300  ΛΙΤΡΑ

Σάκοι απορριμμάτων αντοχής, ΜΑΥΡΟΙ  - άοσμοι   (80Χ110)  12-14 τεμ/κιλό

400  ΚΙΛΑ

Σάκοι απορριμμάτων αντοχής, ΜΑΥΡΟΙ - άοσμοι    (60Χ80)  18-20 τεμ/κιλό

400  ΚΙΛΑ

ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΑ ΧΑΡΤΙΝΑ ΛΕΥΚΑ 1mΧ1m ΣΕ ΚΙΒΩΤΙΟ

2  ΚΙΒΩΤΙΟ

ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΖΑΜΙΩΝ ΣΕ ΦΙΑΛΕΣ ΨΕΚΑΣΜΟΥ 450 GR ΠΕΡΙΠΟΥ

30  ΤΕΜΑΧΙΟ

ΧΑΡΤΙ ΥΓΕΙΑΣ 250 gr. Από χαρτομάζα (πρωτογενής λευκασμένος χημικός πολτός), σε ρολά, με βάρος ανά ρολό 250γρ.(-+5%) και ποιότητα χαρτιού: μαλακό, πολύ απορροφητικό, πυκνοπλεγμένο, μεγάλης αντοχής.

1800  ΤΕΜΑΧΙΟ

ΑΚΟΥΑ ΦΟΡΤΕ

20  ΤΕΜΑΧΙΟ

ΚΕΣΕΔΑΚΙΑ Μ.Χ ΜΕ ΠΩΜΑΤΑ 640 ML