Προβολή άρθρων κατά ημερομηνία: Τετάρτη, 15 Μαϊος 2019

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                                                  Πρέβεζα :15/05/2019

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                        Αρ. Πρωτ.4689

ΓΕΝΙΚΟ  ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Tμήμα……..:  Οικονομικό

Πληρ………:    Σπανού Α.

Tηλ. ……….:   2682361310

Fax  ………..:  26820 24837

Tαχ. Δ/νση ..:Σελεύκειας 2, 481 00,  Πρέβεζα

Mail:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση οικονομικών προσφορών για την προμήθεια ΨΕΥΔΟΡΟΦΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΙΝΩΝ του Γ.Ν Πρέβεζας.

ΣΧΕΤ.:  Το υπ’ αριθ. 4624/15-05-2019 αίτημα για την προμήθεια ΨΕΥΔΟΡΟΦΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΙΝΩΝ για την κάλυψη των άμεσων αναγκών του Γ.Ν.Πρέβεζας, με συλλογή προσφορών και κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά με mail ή σε κλειστό φάκελο έως 21/05/2019 ημέρα Τρίτη 11πμ, λόγω του κατεπείγοντος για την προμήθεια ΨΕΥΔΟΡΟΦΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΙΝΩΝ για τις ανάγκες του Γ.Ν Πρέβεζας συνολικού προϋπολογισμού 200,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ (ΚΑΕ 1413).

Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr)  (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός.

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΥΛΙΚΟΥ

ΠΟΣΟΤ/ΜM

ΤΙΜΗ/ΜΜ

ΤΙΜΗ ΠΡΟ ΦΠΑ

ΦΠΑ

ΣΥΝΟΛΟ

ΠΑΡΑΤ/ ΤΙΜΩΝ

Ψευδοροφή ορυκτών ινών διαστάσεων 600x600mm πάχους 13mm λευκού χρώματος (χωρίς φινίρισμα) και βάρους ≤3,5Kgr/m2

48 TEM

Ο  ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ.

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                                          Αρ. Πρωτ.4688

ΓΕΝΙΚΟ  ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Tμήμα……..:    Οικονομικό

Πληρ………:    Ιωάννου Π.

Tηλ. ……….:   2682361310

Fax  ………..:  26820 24837

Tαχ. Δ/νση ..:  Σελεύκειας 2 ,   481 00,  Πρέβεζα

Mail:      Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών προμήθειας ανταλλακτικών κρεβατιών για τις ανάγκες του Γ.Ν.Πρέβεζας (ΤΡΟΧΟΣ ΜΕ ΦΡΕΝΟ).