Τετάρτη, 15 Ιανουαρίου 2014 06:25

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                                 Πρέβεζα 14/01/2014

6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                                        Αρ. Πρωτ.: 284

Tμήμα:           Οικονομικό

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΠΕΙΓΟΝ

ΠΡΟΣ: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΕΣ ETAIΡΕΙΕΣ

Πληρ:             Ολ. Μάντζιου

Fax ……….: 26820 24837

Tαχ. Δ/νση : Σελεύκειας 2

481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση οικονομικών προσφορών για την προμήθεια εντύπων.

Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά έως 20/01/2014 ημέρα ΔΕΥΤΕΡΑ σε κλειστό φάκελο στη Διεύθυνση Σελευκείας 2 Τ.Κ.: 48100 του Νοσοκομείου για τα κάτωθι είδη, για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου μας συνολικού προϋπολογισμού 500,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ . Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν,) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός:

Όπου χρειαστεί θα δοθούν διευκρινίσεις ή θα   αποσταλεί δείγμα. Να αναφερθεί ο χρόνος που θα χρειαστεί να ετοιμαστούν οι παραγγελίες .

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΤΗΡΗΘΕΙ Η ΦΟΡΜΑ ΤΟΥ ΚΑΤΩΘΙ ΠΙΝΑΚΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΣΑΣ.

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΔΟΥΣ

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

ΤΙΜΗ/ΜΟΝ.