Τρίτη, 12 Σεπτεμβρίου 2017 13:45

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ                                                    Πρέβεζα :12/09/2017
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ-                              Αρ. Πρωτ.7798

Tμήμα……..: Οικονομικό
Πληρ………: Ιωάννου Π.
Tαχ. Δ/νση ..: Σελεύκειας 2
481 00, Πρέβεζα

ΘΕΜΑ:Δεύτερη πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών για κατάθεση τεχνικών και οικονομικών προσφορών για την αντικατάσταση του ΑΕΡΑΓΩΓΟΥ ΔΙΠΛΗΣ ΔΙΑΦΥΓΗΣ

ΣΧΕΤ.: 1. Το αριθ. Πρωτ.7468/01-09-2017 Πρωτογενές αίτημα για την αντικατάσταση του ΑΕΡΑΓΩΓΟΥ ΔΙΠΛΗΣ ΔΙΑΦΥΓΗΣ ΜΗΚΟΥΣ 5 ΜΕΤΡΑ ΜΕ ΑΚΡΗ SYNTHES ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΊΑ ΑΕΡΟΤΡΥΠΑΝΟΥ OSTEO 84/11 ΚΑΙ ΑΕΡΟΠΡΙΟΝΟΥ SYNTES SWISS 5180/2672 για την κάλυψη των άμεσων αναγκών του ορθοπεδικού χειρουργείου του Γ. Ν. Πρέβεζας, με συλλογή προσφορών και κριτήριο κατακύρωσης την χαμηλότερη τιμή.
2.Την με αρ. πρωτ.7526/04-09-2017 πρώτη πρόσκληση ενδιαφέροντος συλλογής προσφορών η οποία ήταν άγονη.
Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε τεχνική και οικονομική προσφορά με FAX έως 19/09/2017 ημέρα ΤΡΙΤΗ 12πμ, λόγω του κατεπείγοντος για την αντικατάσταση του ΑΕΡΑΓΩΓΟΥ ΔΙΠΛΗΣ ΔΙΑΦΥΓΗΣ του Νοσοκομείου συνολικού προϋπολογισμού 750,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ ( ΚΑΕ 1439) . Οι τιμές για τα προσφερόμενα είδη θα είναι κατώτερες ή ίσες του Παρατηρητηρίου Τιμών που τηρείται από την Επιτροπή Προμηθειών (www.epromy.gr) (όπου υπάρχουν) και θα αναγράφεται και ο αντίστοιχος κωδικός. Τα ανταλλακτικά θα έχουν σήμανση C.E και οι εταιρείες που θα συμμετέχουν θα είναι πιστοποιημένες για διακίνηση ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού, και παροχής υπηρεσιών επισκευής και συντήρησης.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Δ.Υ.

Διαβάστηκε 195 φορές