Τετάρτη, 22 Μαρτίου 2017 08:18

Δελίο Τύπου - Διορισμός Παθολόγων

Ο κ. Τσέλιος Αλέξανδρος που πρόσφερε υπηρεσία ως επικουρικό Προσωπικό στο Νοσοκομείο μας με λήξη θητείας τον Σεπτέμβριο του 2017 διορίζεται σε μόνιμη θέση Ιατρού Παθολογίας σε βαθμό Επιμελητή Β.

Η κ. Κώτη Νατάσα Γεωργία που πρόσφερε υπηρεσία ως επικουρικό Προσωπικό στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ιωαννίνων διορίζεται σε μόνιμη θέση Ιατρού Παθολογίας σε βαθμό Επιμελητή Β.

Ο ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ

Μ.ΠΑΠΠΑΣ

Διαβάστηκε 598 φορές
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Δελίο Τύπου - Παθολογική Κλινική »